طرز تهیه پارفه انار
طرز تهیه پارفه انار
۱ نفر
آسان
کمتر از 30 دقیقه
کمتر از 30 دقیقه

طرز تهیه پارفه انار با پروماست

0,0 rating
1946 بازدید

پروماست کازئین را می‌توانید به عنوان یک وعده کامل، مفید و پر پروتئین به عنوان صبحانه، همراه با انواع میوه میل کنید یا پارفه‌های متفاوتی تهیه کنید که در این مطلب ما طرز تهیه پارفه انار با پروماست را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

پروماست، یک ماست چکیده با طعم ملایم است که نسبت به سایر ماست‌ها سه برابر پروتئین بیشتر و ترکیب بدون چربی دارد. این ماست به افرادی که می‌خواهند رژیم غذایی کم کالری داشته باشند و ورزشکاران توصیه می‌شود. پروماست، ماست چکیده بدون چربی با بافتی منسجم و طعمی لذیذ است.

پروتئین این محصول سه برابر ماست‌های معمولی است و هر ظرف آن می‌تواند بخش زیادی از پروتئین مورد نیاز روزانه بدن شما را تامین کند. این ماست برای ورزشکاران و افرادی که از رژیم غذایی با چربی کم استفاده می‌کنند، بسیار مناسب است.

این ماست در هر ۱۰۰ گرم دارای چربی و قندی برابر با صفر و میزان پروتئین ۹ گرم است، بنابراین از لحاظ تغذیه‌ای، به عنوان یک وعده غذایی خوب و مفید می‌تواند کاربرد داشته باشد. 

صبحانه
تعداد نفرات ۱ نفر
درجه سختی آسان
زمان آماده سازی کمتر از 30 دقیقه
زمان پخت کمتر از 30 دقیقه

مواد لازم برای تهیه پارفه انار با پروماست

ماست ایسلندی کاله خرید آنلاین نصف پیمانه
گرانولا یک چهارم پیمانه
دانه انار یک چهارم پیمانه
تخم کدو یک قاشق غذاخوری
ماست ایسلندی کاله خرید آنلاین نصف پیمانه
گرانولا یک چهارم پیمانه
دانه انار یک چهارم پیمانه
تخم کدو یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه پارفه انار با پروماست

پروماست کازئین را کف یک لیوان شیشه‌ای بریزید، سپس تخم کدو و گرانولا را به ترتیب روی ماست بریزید و در مرحله آخر دانه‌های قرمز انار را روز آن‌ها پخش کنید.

نکاتی برای پارفه انار
  • گرانولای استفاده شده در این پارفه، یکی از مواد غذایی مغذی است که می‌توان در تهیه صبحانه ساده اما مقوی استفاده شود. از مصرف آن غافل نشوید.
  • خواص تخم کدو در این پارفه آن را از یک دسر معمولی به یک دسر مغذی تبدیل کرده است. برای آشنایی با فواید تخم کدو می‌توانید مقاله «از خواص و فواید تخم کدو چه می‌دانید؟» را مطالعه کنید.

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *