طرز تهیه چیز کیک لبنه شکلاتی لیوانی
آسان
کمتر از 30 دقیقه
60 تا 90 دقیقه
411 بازدید

طرز تهیه چیز کیک لبنه شکلاتی لیوانی

پنیر لبنه شکلاتی به شما کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن چیز کیک درست کنید. با طرز تهیه چیز کیک لبنه شکلاتی لیوانی با ما همراه باشید.

بیسکوییت دایجستیو 70 گرم
کره ذوب شده 30 گرم
پنیر لبنه شکلاتی آنا 250 گرم
موز پوست کنده یک عدد
خامه قنادی 150 گرم

مرحله اول

بیسکوییت دایجستیو را به وسیله ته یک لیوان یا یک گوشت‌کوب پودر کنید. بیسکویییت پودر شده را داخل کاسه بریزید. یک عدد کره را روی حرارت ذوب کنید و به همان صورت ذوب شده روی بیسکوییت پودر شده بریزید. بیسکوییت و کره را با هم مخلوط کنید

مرحله دوم

یک کاسه بزرگ بردارید و پنیر لبنه شکلاتی را داخل کاسه بریزید.

یک عدد موز هم به چند تکه تقسیم کنید و داخل یک کاسه دیگر به وسیله یک چنگال له کنید. موز له شده را به پنیر اضافه کرده و شروع به هم زدن مواد با همزن برقی کنید. خامه قنادی را هم داخل یک کاسه دیگر با همزن بزنید تا فرم بگیرد. سپس خامه فرم گرفته را به پنیر اضافه کنید. همه مواد را با همزن دور کند با هم مخلوط کنید. مایه چیز کیک را داخل قیف پلاستیکی بریزید.

مرحله سوم

یک عدد لیوان بردارید. مخلوط بیسکوییت و کره را ته لیوان بریزید و به وسیله ته قاشق صاف کنید. مایه چیز کیک را روی بیسکوییت بریزید و مجددا با ته قاشق صاف کنید. لیوان چیز کیک را به مدت یک ساعت داخل یخچال قرار دهید. بعد از یک ساعت چیز کیک را از یخچال بیرون بیاورید و برای تزیین روی آن را پودر کاکائو بپاشید.

مرحله چهارم

مقداری از خامه قنادی را داخل قیف بریزید و سر قیف را ماسوره قرار دهید. برای تزیین مقداری خامه روی چیز کیک بریزید. چیز کیک لیوانی آماده است. نوش جان!

دیدگاه ها
افزودن دیدگاه جدید + دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

در حال بارگذاری...