پروماست چیست

پروتئین بالا
برای ورزشکاران و افرادی که رژیم‌های غذایی خاص دارند
حاوی تمام اسید آمینه‌های ضروری برای بدن
چربی صفر
بدون قند افزوده
توصیه شده توسط پزشکان تغذیه
میان وعده‌ای سالم
تولید شده با شیر گریدA

پروماست، ماست چکیده بدون چربی است که در مقایسه با  ماست های معمولی در تولید آن از سه برابر شیر استفاده شده‌‎است و به این ترتیب محتوای پروتئینی آن افزایش یافته‌است.

جهت خرید آنلاین از فروشگاه های زیر اقدام نمایید:

پروماست برای چه کسانی مناسب است؟

پروماست برای همه افراد مناسب است!

بعد از آب، پروتئین اصلی‌ترین ماده سازنده بدن است. پروتئین در هر عضو زنده وجود داشته و وجودش برای رشد و نمو بافت های بدن ضروری است. کمبود پروتئین باعث ناهنجاری‌های رشد و نمو، از دست دادن قوای عضلات، آسیب به ساختار مو و ناخن‌ها، خستگی و بی‌حالی می‌شود.

 یک فرد عادی غیر ورزشکار روزانه بین  0.8  تا 1 گرم به ازاء یک کیلوگرم وزن خود، پروتئین نیاز دارد. هر چه فعالیت بدنی بیشتر باشد مقدار دریافت پروتئین هم باید بیشتر شود.

پروتئین پروماست از کجا تامین می‌شود؟

منبع پروتئین پروماست پروتئین شیر است. شیر حاوی 3/3 درصد پروتئین کل است. 80% پروتئین شیر (پروتئین کازئین) و 20% آن را پروتئین وی تشکیل می‌دهد. به پروتئین کازئین اصطلاحا پروتیئن شیر و به پروتئین وی  اصطلاحا پروتئین آب پنیر گفته می شود. هر دو تمام 9 اسید آمینه ضروری مورد نیاز بدن را دارا هستند. تنها تفاوت پروتئین کازئین و پروتئین وی در سرعت هضم و جذب آنهاست. پروتئین کازئین سرعت هضم و جذب هسته‌ای دارد و پروتئین وی زود جذب تلقی می‌شود.

انواع پروماست کاله پرو:

  • پروماست کازئین با بسته بندی آبی رنگ
  • پروماست وی با بسته بندی مشکی
  • پروماست انار
    پروماست کازئین کاله پرو: پروماست کازئین حاوی 10% پروتئین شامل 80% پروتئین کازئین و 20% پروتئین وی است. چربی آن صفر بوده و در هر 100 گرم 60 کالری دارد. منبع پروتئین آن پروتئین شیر است که با سه برابر شیر برای تولید آن محتوای پروتئینی آن افزایش پیدا کرده است. به دلیل اینکه قسمت عمده پروتیئن آن کازئین است، برای افرادی که رژیم‌های لاغری دارند مناسب است، چرا که پروتئین کازئین روند هضم و جذب طولانی‌تری دارد. پروماست کازئین در دو سایز 400 و 900 گرمی تولید می‌شود.
  • پروماست وی کاله پرو: 10% پروتئین شامل 80% پروتئین وی و 20% پروتئین کازئین. چربی آن صفر است و در هر 100 گرم 62 کالری دارد. منبع پروتئین آن شیر و کنسانتره آب‌پنیر است. به دلیل دارا بودن پروتیئن وی بالاتر برای وعده بعد از تمرین ورزشکاران بسیار مناسب است. پروماست وی در سایز 400 گرمی تولید می‌شود.
  • پروماست انار کاله پرو: پروماست انار 8% پروتئین شامل 80% پروتئین وی و 20% پروتئین کازئین. چربی و قند افزوده آن صفر است و در هر 100 گرم 66 کالری دارد. در این محصول پوره طبیعی انار اضافه شده‌است و یک میان وعده مناسب و سالم برای همه افراد استو پروماست انار در سایز 200 گرمی تولید می‌شود.

انواع پروماست کاله پرو

پروماست کازئین: 10% پروتئین ( 80% پروتئین کازئین، 20% پروتئین وی)
0% چربی
0% قند افزوده
کالری در 100 گرم: 60  
ترکیبات: شیر پاستوریزه بدون چربی، استارتر

پروماست وی: 10% پروتئین ( 80% پروتئین وی، 20% پروتئین کازئین)
0% چربی
0% قند افزوده
کالری در 100 گرم: 62
ترکیبات: شیر پاستوریزه بدون چربی، کنستانتره پروتئین آب پنیر، استارتر

 

پروماست انار: 8% پروتئین ( 80% پروتئین وی، 20% پروتئین کازئین)
0% چربی
0% قند افزوده
کالری در 100 گرم 66
ترکیبات: شیر پاستوریزه بدون چربی، کنستانتره پروتئین آب پنیر، پوره طبیعی انار، استارتر