آشنایی با کاله پرو

شرکت کاله با رسالت نوآوری در تولید محصولات منطبق با نیاز اقشار مختلف جامعه، ورزشکارن و نیازهاشون رو هم در نظر گرفته و برای پاسخ به خواسته های جامعه ورزشی و هر کسی که میخواهد سبک زندگی سالم داشته باشد، برند «کاله پرو» و سبد محصولات اون رو توسعه داده.
همون طور که از اسم هم پیداست، محصولات این سبد مثل پروماست، پروشیر، پروبستنی و پروشیک، نه تنها غنی شده با پروتئین کازئین یا پروتئین وی هستند که نیازهای مختلف ورزشکاران رو پوشش میدهند، به علاوه فاقد چربی و قند افزوده هم هستند که اونها رو برای هر کسی که نیاز به داشتن تغذیه سالم داشته باشد، به یه انتخاب عالی تبدیل میکند.
کاله پرو سه طعم سس رژیمی دارد که پروتئینه نیست ولی با نداشتن چربی و قند یه انتخاب خوشمزه و سالم برای همه میباشد.
همینطور مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت سولیکو کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین و بهبود عملکرد ورزشی و همچنین با اهداف تامین نیازهای بالینی تولید شده است.
خلاصه اگر ورزش حرفه ای یا روتین انجام میدهید یا به تناسب اندام و سلامت تغذیه خودتون اهمیت میدید، حتما میتوانید از سبد محصولات کاله پرو استفاده کنید.

ویدیوها

سس‌های کاله‌پرو

پرو ماست

پرو شیک

مکمل‌های ورزشی

مکمل‌های ورزشی کاله پرو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت سولیکو کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین و بهبود عملکرد ورزشی و همچنین با اهداف تامین نیازهای بالینی تولید شده است.