آشنایی با کاله پرو

برند کاله پرو، با هدف تامین نیازهای غذایی متفاوت ورزشکاران و افرادی که سبک زندگی سالم را در پیش‌گرفته‌اند، در هولدینگ سولیکو-کاله متولد شد.
در بازاری که تامین پروتئین مورد نیاز ورزشکاران، جز با مصرف میزان زیادی از مواد غذایی یا استفاده از پودرهای مکمل ممکن نبود، کاله پرو با اضافه کردن پروتئین به فرآورده‌هایی مانند ماست، شیر، بستنی و… دریافت پروتئین کافی را برای افراد ساده‌تر کرد. اما سبد محصولات این برند، به این موارد محدود نماند و مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو هم برای اولین بار در ایران و خاورمیانه با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین تولید شد.
کاله پرو که برای ایجاد جریان غذایی متفاوتی تلاش می‌کرد، با تولید محصولات بدون چربی و قند افزوده، جریان تازه‌ای را در تولید مواد غذایی به‌راه انداخت. مکمل پروتئین وی، پروماست، پروشیر، پروبستنی و پروشیک محصولات سبد کاله‌پرو هستند که نه تنها پروتئین بالایی دارند، بلکه فاقد چربی و قند افزوده هم بوده و برای ورزشکاران و افرادی که به دنبال ایجاد یک سبک زندگی سالم هستند، انتخابی عالی به شمار می‌روند.
در بین محصولات کاله‌ پرو سه طعم سس وجود دارد که بدون قند و چربی و با کالری بسیار پایین بوده و برای جا گرفتن در رژیم‌های غذایی متفاوت، مناسب هستند.

 
 

 

 

مکمل پروتئین

مکمل پروتئین وی کنسانتره 100% کاله‌ پرو، برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت سولیکو-کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا متولد شد تا نیاز ورزشکاران حرفه‌ای و آماتور به پروتئین را تامین کند. هر سروینگ (پیمانه 32.5 گرمی) این محصول، حاوی 24 گرم پروتئین بوده؛ که شامل 5 گرم اسیدهای آمینه شاخه‌دار (BCAAs) و 4 گرم گلوتامین، به همراه سایر اسیدهای آمینه است.

پروشیر

پرومیلک حاوی میزان بالایی پروتئین (40 گرم) در دو نوع کازئین(بسته‌بندی آبی) و وی(بسته‌بندی مشکی) بوده و یک غذای کامل برای رشد و ریکاوری عضلات به حساب می آید. مصرف روزانه و منظم پرومیلک کاله پرو به شما این امکان را می دهد تا با بدنی پرتوان‌تر به فعالیت‌های روزمره، به‌ویژه فعالیت‌های ورزشی خود ادامه دهید.
هر دو نوع پرومیلک دارای طعم‌های شکلاتی و وانیلی و بدون چربی و قند افزوده است.

پروماست

پروماست کاله پرو، یک ماست با پروتئین بالا و بدون چربی است که در دو نوع مختلف، با پروتئین وی و پروتئین کازئین تولید می‌شود. هر دو نوع پروماست حاوی 10% پروتئین بوده و برای همه افراد جامعه ،خصوصا ورزشکاران مناسب است.

پروشیک

پروشیک وانیلی کاله‌پرو، یک دسرنوشیدنی با پروتئین وی است. این محصول حاوی 15 گرم پروتئین و بدون قند افزوده است که تنها 1.5% چربی داشته و در بسته‌بندی لیوانی تولید و عرضه می‌شود.این محصول یک میان‌وعده سالم و خوشمزه برای بعد از تمرین و فعالیت‌های بدنی است.

پروبستنی

پروبستنی یک بستنی بدون قند افزوده، کم چرب و با پروتئین بالاست. این محصول در چهار طعم شکلاتی، وانیلی، لیمو چیزکیک و توت وحشی تولید می‌شود.این محصول با 15% پروتئین وی و شیرین کننده زایلیتول، یک میان‌وعده مناسب برای ورزشکاران و افرادی است که رژیم‌های غذایی مختلفی دارند.

سس

سس‌های کاله پرو در سه طعم هزارجزیره، کچاپ و باربیکیو تولید می‌شوند. این سس‌ها بدون قند و چربی بوده و کالری پایینی دارند. سس‌های کاله پرو برای ورزشکاران و افرادی که رژیم‌های غذایی مختلفی دارند، مناسب هستند.

همه قهرمانیم

ما در این دنیا تنها نیستیم! شاید کسی شبیه ما در دنیای موازی وجود داشته باشد؛ کسی که همین حالا با انتخاب‌های دیگری در حال ساختن زندگی دیگری است!
این بازی را انجام بده و با نسخه موازی خودت آشنا شو؛ رشته ورزشی محبوبت در دنیای موازی را کشف کن و برای سالم زندگی کردن تلاش کن، تا به قهرمانی برسی!

از کجا بخرم؟

جهت خرید محصولات کاله‌پرو روی نام فروشگاه مورد نظر کلیک کنید.

خرید محصولات