آشنایی با کاله پرو

برند کاله پرو، با هدف تامین نیازهای غذایی متفاوت ورزشکاران و افرادی که سبک زندگی سالم را در پیش‌گرفته‌اند، در هولدینگ سولیکو-کاله متولد شد.
در بازاری که تامین پروتئین مورد نیاز ورزشکاران، جز با مصرف میزان زیادی از مواد غذایی یا استفاده از پودرهای مکمل ممکن نبود، کاله پرو با اضافه کردن پروتئین به فرآورده‌هایی مانند ماست، شیر، بستنی و سس، دریافت میزان کافی پروتئین را برای افراد ساده‌تر کرد. اما سبد محصولات این برند، به این موارد محدود نماند و مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو هم برای اولین بار در ایران و خاورمیانه با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین تولید شد.
کاله پرو که برای ایجاد جریان غذایی متفاوتی تلاش می‌کرد، با تولید محصولات بدون چربی و قند افزوده، جریان تازه و متفاوتی را در تولید مواد غذایی به‌راه انداخت. پروماست، پرو شیر، پرو بستنی، پروشیک کاله پرو و پرو سس نه تنها با پروتئین کازئین یا پروتئین وی غنی شده‌اند، بلکه فاقد چربی و قند افزوده هم بوده و نه تنها برای ورزشکاران، بلکه برای افرادی که به دنبال ایجاد یک سبک زندگی سالم هستند، انتخابی عالی به شمار می‌روند.

خرید آنلاین:

بازی همه قهرمانیم

ما در این دنیا تنها نیستیم! شاید کسی شبیه ما در دنیای موازی وجود داشته باشد؛ کسی که همین حالا با انتخاب‌های دیگری در حال ساختن زندگی دیگری است!
این بازی را انجام بده و با نسخه موازی خودت آشنا شو؛ رشته ورزشی محبوبت در دنیای موازی را کشف کن و برای سالم زندگی کردن تلاش کن، تا به قهرمانی برسی!

پروبستنی

پروبستنی که ابتدا با نام بلیسیمو به بازار عرضه می‌شد، بدون قند افزوده، کم چرب و با پروتئین بالاست. این محصول در چهار طعم شکلاتی، وانیلی، لیمو چیزکیک و توت وحشی تولید می‌شود.

ویدیوها

سس‌های کاله‌پرو

پرو ماست

پرو شیک

مکمل‌های ورزشی

مکمل‌های ورزشی کاله پرو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت سولیکو کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین و بهبود عملکرد ورزشی و همچنین با اهداف تامین نیازهای بالینی تولید شده است.