norooz character

کاله لذت هر روز

نوروزتان

پیــــروز

100 یخچـال پــر از محصـولات کالــــه

هر یک به ارزش 50,000,000 تومان

کاله لذت هرروز ، نوروزتان پیــــروز

در داستان‌های کهن «عمو نوروز» نشان از برکت و آغاز فصلی نو یعنی بهار بوده است.
به شکرانه آغاز سال 1401، عمو نوروز با 25 محصول منتخب و قرعه‌کشی بزرگ نوروزی کاله همراه با 100 هدیه به ارزش 50 میلیون تومان در کنار شماست، تا سالی پر از برکت و خوشی را برای شما رقم بزند.

مراحل شرکت در قرعه کشی

daily

خرید یکی از محصولات منتخب کاله

phone

ارسال کد هشت کاراکتری روی بسته‌بندی یا روکش آلومینیومی به شماره 1000401

box

نگهداری کد رهگیری و بسته‌بندی یا روکش آلومینیومی تا آخرین قرعه‌کشی

gift

شاید شما یکی از برندگان خوش شانس ما باشید

کد مخصوص قرعه‌کشی دارای 8 کاراکتری است و با یک حرف انگلیسی شروع می شود و 7 عدد دارد.

کد مخصوص قرعه‌کشی ۸ کاراکتر است و با یک حرف انگلیسی شروع می‌شود و ۷ عدد دارد. این کد در محصولات منتخب ماست روی درب پلاستیکی یا روکش آلومینیومی (فویل)، در محصولات پنیر روی روکش آلومینیومی (فویل) و در محصولات منتخب دوغ روی بدنه بطری درج شده است. برای مشاهده نحوه ارسال کد قرعه کشی، کلیک کنید.

زمان برگزاری قرعه‌کشی‌ها از طریق لندینگ و صفحه اینستاگرام کاله برند (kallehbrand) اطلاع رسانی خواهد شد.

قرعه‌کشی‌ها در تاریخ‌های 20 اسفند، 27 اسفند، 5 فروردین، 8 فروردین، 10 فروردین و 12 فروردین در برنامه دستپخت پخش و همچنین در صفحه اینستاگرام کاله برند (kallehbrand) پست خواهند شد.

با شماره تلفن‌های 66475776-021 و 66475775-021 تماس گرفته، همکاران ما مسئله را حل خواهند کرد. برای مشاهده نحوه ارسال کد قرعه کشی، کلیک کنید.

هر کد مخصوص قرعه‌کشی فقط یک شماره ردیف خواهد داشت. برنده شخصی خواهد بود که بطری دوغ، درب پلاستیکی دبه ماست، روکش آلومینیومی (فویل) پنیر یا ماست را داشته باشد. توجه داشته باشید که هر کد یک شانس قرعه‌کشی محسوب می‌شود.

محصولات دارای کد مخصوص قرعه‌کشی را می‌توانید از فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، هایپرمارکت‌ها، هایپرمی‌ها، هایپراستارها، سوپرمارکت‌ها و همچنین سایت‌ و اپلیکیشن‌هایی مانند سولیسوق، دیجی‌کالا، اکلا و اسنپ اکسپرس در سراسر ایران تهیه نمایید.

در صورت ارسال اشتباه کد، پیامکی مبنی‌بر این‌که کد ارسال شده اشتباه است دریافت خواهید کرد. کد 8 کاراکتری مخصوص قرعه‌کشی که با یک حرف انگلیسی شروع می‌شود و 7 عدد دارد را دوباره به شماره 1000401 پیامک کنید و بطری دوغ، درب پلاستیکی دبه ماست، روکش آلومینیومی (فویل) پنیر یا ماست را تا پایان آخرین قرعه‌کشی نزد خود نگه دارید.

مطمئن شوید صفحه کیبورد تلفن همراهتان روی زبان انگلیسی باشد. کد 8 کاراکتری مخصوص قرعه‌کشی با یک حرف انگلیسی شروع می‌شود و دارای 7 عدد است. کد را همراه با حرف اول انگلیسی که در ابتدای ارقام نوشته شده است پیامک کنید.
در صورتی که دوباره پیامک ثبت موفقیت‌آمیز را دریافت نکردید، با شماره تلفن 66475776-021 و 66475775-021021 تماس گرفته، همکاران ما راهنماییتان خواهند کرد.

شما می‌توانید بدون محدودیت در نظر گرفتن ساعت شبانه‌روز و به صورت 24 ساعته کد قرعه‌کشی را ارسال نمایید.
در صورتی که کد‌های قرعه‌کشی مربوط به هر هفته تا پایان ساعت 12 شب روز قبل از قرعه‌کشی ارسال شوند، در قرعه‌کشی آن هفته شرکت داده خواهند شد، در غیر این‌صورت در قرعه‌کشی هفته بعد حضور خواهید داشت. برای مشاهده نحوه ارسال کد قرعه کشی، کلیک کنید.

خیر، در صورت برنده نشدن کد شما در قرعه‌کشی هفته های بعدی دوباره شرکت داده می‌شود.

بعد از انتشار اسامی برندگان با آن‌ها تماس گرفته شده و زمان ارائه جایزه به ایشان اعلام می‌گردد.

تمام قرعه‌کشی‌های کمپین نوروزی کاله زیر نظر اداره کل بازرگانی سازمان صداوسیما و با حضور نماینده این سازمان برگزار می‌شود.

محصولات منتخب کاله

mobile tablet desktop

قرعه‌کشی بزرگ نوروزی کاله را در اینستاگرام دنبال کنید

اینستاگرام