مکمل پروتئین وی کنسانتره

بهبود عملکرد عضلانی
مناسب برای ورزشکاران حرفه ای و آماتور
کمک به روند کاهش بافت چربی
افزایش حجم توده عضلانی
مناسب برای افراد با رژیم های غذایی
پیشگیری از تحلیل عضلانی
مکمل پروتئین وی

مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو برای اولین بار در ایران و خاورمیانه توسط شرکت سولیکو کاله و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین و بهبود عملکرد ورزشی و همچنین با اهداف تامین نیازهای بالینی تولید شده است.
پروتئین‌ به عنوان یکی از درشت مغذی ها برای فعالیت های حیاتی بدن ما ضروری می باشد. پروتئین ها علاوه بر تولید انرژی در رشد، ترمیم و حفظ بافت های بدن، حفظ و تعادل آب و الکترولیت، ساخت هورمون ها و آنزیم ها و تعادل pH خون نیز نقش کلیدی دارند. یکی از مهم ترین مواد غذایی مورد نیاز ورزشکاران پروتئین می باشد. هرچه پروتئین دریافتی ارزش بیولوژیکی و سرعت جذب بالاتری داشته باشد، در تامین نیاز، بهبود عملکرد و کارایی ورزشکار موثرتر می باشد. میزان نیاز ورزشکار به پروتئین بر اساس وزن، قد، جنس، شدت و طول مدت فعالیت ورزشی متفاوت می باشد.

ویژگی ها:

 • پروتئین وی کنسانتره کاله پرو حاوی 75% پروتئینی با ارزشی بیولوژیکی و سرعت جذب بالا می باشد.
 • هر سروینگ (پیمانه 32.5 گرمی) حاوی 24 گرم پروتئین بوده که شامل 5 گرم اسید های آمینه شاخه دار (BCAAs) و 4 گرم گلوتامین به همراه سایر اسیدهای آمینه می باشد.
 • این محصول فاقد لاکتوز بوده و در افرادی که حساسیت به لاکتوز دارند به راحتی قابل مصرف می باشد.
 • از دیگر مزیت های پروتئین وی کنسانتره کاله پرو حلالیت بسیار بالای آن می باشد که تنها با 4 شیک (تکان شدید) کاملا حل می‌گردد.

روش مصرف:

 • یک پیمانه (32.5 گرم) از این محصول را را در 130 میلی لیتر آب سرد و یا نوشیدنی دلخواه حل نموده و میل نمایید.
 • توصیه می شود در روزهای تمرین یک پیمانه تا سه ساعت پیش از تمرین و یک پیمانه، تا نیم ساعت بعد از تمرین مصرف نمایید.
 • در روزهای غیر تمرین نیز یک پیمانه بین وعده غذایی مصرف شود.

کاربرد:

 •  تحریک سنتز پروتئین عضلانی
 • افزایش حجم توده عضلانی
 • کمک به روند کاهش بافت چربی
 • پیشگیری از تحلیل عضلانی

هشدار و احتیاط:

در صورت ابتلا به هرگونه بیماری پیش از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید. مصرف این مکمل درافراد زیر 18 سال، زنان باردار و شیرده و در افراد مبتلا به فنیل کتونوری مجاز نمی باشد.​

بسته بندی:

این محصول در بسته بندی 1800 گرمی به بازار عرضه شده است. جهت حفظ اصالت لوگوی کاله پرو بر روی بدنه و در، به صورت برجسته درج گردیده است. همچنین در محصول دارای هد شرینک با لوگوی کاله‌پرو می باشد

طعم:

وانیل و شکلات​

سوالات متداول

پروتئین وی کاله پروتئین وی کنسانتره 75%است، که با آخرین تکنولوژی روز دنیا از آب پنیر تازه استخراج شده است.

پروتئین شیر از دو بخش کازئین و وی تشکیل شده است. وقتی کازئین شیر با روش‌های مختلف مانند اضافه کردن اسید به شیر لخته می‌شود، مایعی باقی می ماند که آب پنیر نام دارد. وقتی آب پنیر را خشک و فراوری می‌کنند، پودری حاصل می‌شود که حاوی 70-80 درصد پروتئین وی، کنسانتره و مقدار کمی قند و چربی است. وی کنسانتره متداول‌ترین و ارزان‌ترین نوع وی بوده و در بین دیگر انواع پروتئین وی، بهترین طعم را دارد.

مکمل وی کنسانتره کاله پرو، در ایران و در شرکت سولیکو کاله تولید و بسته‌بندی می‌شود.

خط تولید مکمل وی کاله پرو با استفاده از تکنولوژی برترین برندهای جهان مشغول به فعالیت است. پروتئین وی کاله پرو، با روش فیلتراسیون سرد تولید می شود تا کیفیت و طعم پروتئین ثابت بماند.

مکمل وی کاله پرو از آب پنیر تازه و توسط آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شود و نیاز ورزشکاران به پروتئین با ارزش بیولوژیکی بالا را جهت ساخت پروتئین عضلانی فراهم می‌کند.

این مکمل به تامین پروتئین دریافتی ورزشکاران جهت ساخت بافت عضلانی، تسریع ریکاوری و جلوگیری از تحلیل عضلات کمک کرده و در کاهش اشتها نیز موثر است.

مکمل پروتئین وی کاله پرو، مکمل مناسبی برای افرادی است که در دوره کات به سر می‌برند و به تسریع روند کاهش بافت چربی نیز کمک می‌کند.

توصیه می شود از محصولات طراحی شده مختص کودکان استفاده شود.

با توجه به این که کنسانتره پروتئین از آب پنیر تازه تولید می‌شود، این مکمل تازه بوده و از لحاظ عملکرد و اثربخشی قابل رقابت با برندهای معتبر وارداتی است.

قیمت وی کاله پرو مانند کلیه مکمل های موجود در بازار براساس مواد اولیه، تجهیزات مورد استفاده و قیمت تمام شده تعیین می‌شود.

بهتر است این مکمل در آب سرد حل شود و در رسپی‌های سرد مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که کلیه پروتئین‌ها در اثر حرارت دناتوره می‌شوند و ساختار آن‌ها شکسته می‌شود؛ البته این اتفاق تاثیری در میزان پروتئین دریافتی ایجاد نمی‌کند. بنابراین از این مکمل در پخت کوکی و …. هم می‌توان استفاده کرد.

این مکمل می‌تواند در شیر حل و مصرف شود.

مقدار دقیق مصرف مکمل‌های پروتئینی براساس قد، وزن، توده خالص بدنی، درصد چربی، اهداف تمرینی و دریافت روزانه پروتئین از منابع غذایی، متغیر است.

با توجه به اهمیت دریافت پروتئین کافی در ورزشکاران، افراد سالم می توانند در کنار فعالیت بدنی خود، در طولانی مدت از این محصول استفاده کنند.

با استفاده از پیمانه‌های استانداردی که در این محصول قرار داده شده است، می‌توانید 32/5 گرم از پودر وی کنسانتره (24 گرم پروتئین خالص) را از ظرف مکمل بیرون بیاورید.

بعد از قطع مکمل، در صورتی که میزان پروتئین متناسب یا نیاز ورزشکار از طریق رژیم غذایی دریافت نشود، امکان از دست تحلیل عضلانی وجود دارد.

در مکمل‌های ورزشی اثر بخشی به عواملی از جمله مدت و شدت فعالیت بدنی، رژیم غذایی و شرایط فیزیکی فرد بستگی دارد و زمان قطعی برای اثربخشی نمیتوان در نظر گرفت.

تفاوت عمده این دو پروتئین در سرعت جذب آنها و درصد اسید های آمینه شاخه‌دار است. پروتئین وی سرعت جذب بالایی دارد و به طور معمول قبل و بعد تمرین استفاده می‌شود؛ در نتیجه نقش مهمی در تامین سریع اسیدهای آمینه مورد نیاز عضلات بعد از تمرین دارد. پروتئین کازئین سرعت جذب آهسته‌ای دارد و معمولا در شب، برای تامین بخشی از پروتئین نیاز فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در افراد ورزشکاری که نیاز به دریافت پروتئین بیشتری برای ساخت و حفظ بافت عضلانی خود دارند، مصرف همزمان این دو مکمل مشکلی ندارد.

مصرف مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو در افراد بزرگسالی که بیماری زمینه ای خاص ندارند و یا دارو مصرف نمی‌کنند، عارضه خاصی ندارد. به یاد داشته باشید با افزایش میزان پروتئین دریافتی، مصرف آب روزانه را افزایش دهید.

درج لوگوی کاله پرو بر روی در و بدنه قوطی، دلالت بر اصل بودن کالا دارد. جهت اطمینان مصرف‌کنندگان، در قوطی با لفاف برندد کاله پرو شرینک شده است و به زودی لیبل امنیتی نیز در زیر شرینک در محصولات جدید اضافه خواهد شد.

ویدئوها

مکمل پروتئین وی

مکمل پروتئین وی

مراسم رونمایی مکمل وی کاله‌پرو