ویژگی های پنیر خامه ای ویلی

طعم خوب و ملایم
سرشار از پروتئین و کلسیم
قابل استفاده در پخت‌وپز
سرشار از فسفر و انواع ویتامین
بافت نرم
شوری کم
چربی کم و کنترل شده

پنیر خامه ای چیست؟

پنیر از قدیمی ترین فرآورده ای جانبی شیر است و متشکل از چربی و پروتئین شیر به همراه کلسیم و فسفری است که به صور متخلف با پروتئین شیر ترکیب شده است.اما پنیر خامه ای برعکس دیگر پنیرها،بدون حرارت ساخته می شود.
این پنیر از ترکیب خامه و شیر بدست می آید و بافت نرمی همچون کره دارد و سفید رنگ است و با طعم ملایمی که دارد و رطوبتی که در خود حفظ کرده، یکی از خوش خوراک ترین پنیرها و لذیذترین آنهاست.پنیر خامه ای مستقیما از شیر پرچرب بدست می آید، به همین خاطر این محصول یک پنیر کاملا طبیعی محسوب می شود.

با اینکه نسل جدید، سلیقه سنتی را قبول ندارد و با خوردن انواع غذاهای ناسالم شکم خود را سیر می کند، اما پنیر خامه ای جزو معدود غذاهای سالمی است که توانسته نظر و سلیقه مدرن کودکان و نوجوانان را جلب کند.
آن ها از پنیر خامه ای در وعده صبحانه استفاده می کنند و با خوردن آن، کلسیم و فسفر مورد نیاز برای رشد استخوان ها و دندانهایشان را دریافت می کنند.

پنیر ویلی

کاربرد پنیر خامه ای در برنامه غذایمان

به غیر از سرآشپزهای حرفه ای دنیا که از پنیر خامه ای در پخت انواع غذا و دستر مانند: رولت مرغ، کاپ کیک موهیتو، پارفیت توت فرنگی، تیرامیسو، کیک پنیر، سوپ و … استفاده می کنند.

می توانیم به کد بانوهایی که پنیر خامه ای را همچون یک راز و البته به عنوان فوت کوزه گری، در یخچال خانه نگهداری می کنند هم نام ببریم که از آن در پخت پوره سیب زمینی، انواع سالاد،پیش غذاهای زیبا در مهمانی های خانوادگی و عصرانه و صبحانه های ویژه برای خانواده استفاده می کنند و راز خوشمزگی غذایشان را برای هیچ کس فاش نمی کنند.