0
0
موس کیک پروبیوتیکی، دسر خامه ای که برای تهیه آن از ماست پروبیوتیک استفاده شده و به ویژه برای افرادی با مشکلات گوارشی مناسب است.
0
0
فریتر سیب زمینی به لحاظ شکل ظاهری به کوکو سیب زمینی شباهت زیادی دارد. برای وعده شام سبک این غذای گیاهی را هم می‌توانید در نظر داشته باشید.
0
0
یکی از سس‌های هندی چاتنی نعناع است. این سس خوشمزه را می‌توانید همراه با بسیاری از غذاهای آماده ایرانی مثل: کوکو و کتلت هم میل کنید.
0
0
اگر می‌خواهید خودتان در خانه دوغ کفیر درست کنید، باید بدانید که طرز تهیه آن کمی قلق دارد. بهتر است قبلا طرز تهیه دوغ کفیر را حتما بخوانید.
0
5
بخشی از فرهنگ یک کشور را عادت غذایی مردم آن کشور تشکیل می‌دهد. طرز تهیه کیک برنجی به روش کره ای شما را با دسر سنتی این کشور آشنا می‌کند.
0
0
در تهیه سوپ کلم بروکلی گیاهی از شیر بادام به جای شیرلبنی استفاده شده است. شیر بادام اسانس ملایمی به سوپ می‌دهد، ضمن اینکه لاکتوز ندارد.
0
0
سس بشامل یا سس سفید در لازانیا و پاستا زیاد استفاده می‌شود. اگر از شیرلبنی نمی‌توانید استفاده کنید، شیر بادام گیاهی جایگزین مناسبی است.
0
0
اگر به دنبال یک صبحانه مقوی و پرکالری هستید تا انرژی مورد نیاز یک فعالیت بدنی سخت را داشته باشید، طرز تهیه خاگینه با شیر مناسب شماست.
موس کیک پروبیوتیکی
طرز تهیه فریتر سیب زمینی و کاهو فرانسوی
طرز تهیه دوغ کفیر خانگی
طرز تهیه کیک برنجی به روش کره ای
طرز تهیه سوپ کلم بروکلی گیاهی
طرز تهیه سس بشامل گیاهی
طرز تهیه خاگینه با شیر
دسر

موس کیک پروبیوتیکی: دسر با ماست پروبیوتیک

موس کیک پروبیوتیکی، دسر خامه ای که برای تهیه آن از ماست پروبیوتیک استفاده شده و به ویژه برای افرادی با مشکلات گوارشی مناسب است.

غذای اصلی

طرز تهیه فریتر سیب زمینی؛ همراه با عکس مرحله به مرحله

فریتر سیب زمینی به لحاظ شکل ظاهری به کوکو سیب زمینی شباهت زیادی دارد. برای وعده شام سبک این غذای گیاهی را هم می‌توانید در …

چاشنی

طرز تهیه چاتنی نعناع؛ همراه با عکس مرحله به مرحله

یکی از سس‌های هندی چاتنی نعناع است. این سس خوشمزه را می‌توانید همراه با بسیاری از غذاهای آماده ایرانی مثل: کوکو و کتلت هم میل …