0
0
فریتاتا سیب زمینی با پنیر کممبر و پنیر چدار یک املت پنیری خوشمزه است. سیب زمینی، پنیر و سبزیجات اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده این املت هستند.
0
5
اگر ورزشکار هستید، مصرف پروتئین برای شما اهمیت بیشتری دارد. پروتئین بار بادام زمینی یا انرژی بار با جو دوسر و مکمل پروتئین وی تهیه می‌شود.
0
5
دیپ پنیر با نان روش متفاوتی برای تهیه دیپ است که در آن نان همبرگری گرد را خالی کرده و با انواع پنیر به سبک فرانسوی پر می‌کنید و در فر می‌پزید.
0
0
تست آووکادو را می‌توان با تخم مرغ به سه مدل نیمرو، هم‌زده یا آبپز به عنوان صبحانه، میان‌وعده یا حتی یک وعده غذایی پر پروتئین تهیه کرد.
0
5
روزهای سرد سال را می‌توانید با نوشیدنی‌های داغ تقویتی مثل شیر چای زردچوبه که ترکیبی از زردچوبه، شیر و تعدادی دیگر از چاشنی‌هاست سپری کنید.
0
0
پتله پلو نوعی پلوی مخلوط از غذاهای سنتی ملایر استان همدان است. برای تهیه این غذا از گندم آسیاب شده در کنار گردو و برنج استفاده می‌شود.
0
5
نان تست پنیری با سس کیمچی به عنوان عصرانه یک وعده ساده است. تا به حال کیمچی را امتحان کرده‌اید؟ اگر عاشق پنیر هستید، این وعده مخصوص خودتان است.
0
0
کیش شاهی یا ریحان با پنیر سفید آمل یک غذای ساده به سبک فرانسوی است که در کمتر از یک ساعت با پنیر، تخم مرغ، آرد، شیر و ریحان تهیه می‌شود.
طرز تهیه فریتا سیب زمینی با پنیر بز
طرز تهیه پروتئين بار بادام زمینی
طرز تهیه دیپ پنیر با نان
طرز تهیه تست آووکادو در کنار تخم مرغ
طرز تهیه شیر چای زردچوبه
طرز تهیه پتله پلو
طرز تهیه نان تست پنیری با سس کیمچی
طرز تهیه کیش شاهی فرانسوی
صبحانه
طرز تهیه فریتاتا سیب زمینی با پنیر

فریتاتا سیب زمینی با پنیر کممبر و پنیر چدار یک املت پنیری خوشمزه است. سیب زمینی، پنیر و سبزیجات اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده این املت هستند.