شیر قهوه کاله

قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در دنیاست. با افزودن شیر به قهوه می‌توان از فواید کلسیم شیر بهره برد و هم به کاهش اسید معده کمک کرد. با نوشیدن شیر قهوه کاله با طعم و عطر غنی قهوه می‌توان یک صبح ایده‌آل را با انرژی آغاز کرد. شیر قهوه کاله، از ترکیب دانه‌های قهوه به همراه شیر کم‌چرب با تکنولوژی پیشرفته روز دنیا تولید می‌شود.

همچنین در تحقیقات اخیر تاثیر مثبت مصرف قهوه بر پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به بیمار‌های قلبی و عروقی، کبد، عصبی، پارکینسون و دیابت نوع 2 تایید شده است. همچنین افزودن شیر به قهوه، خواص آنتی اکسیدانی آن را افزایش می‌دهد. بنابراین این نوشیدنی می‌تواند بخشی از یک رژیم غذایی سالم باشد.

خواص شیر قهوه کاله

 • کمک به افزایش تمرکز
 • کمک به رفع خستگی
 • کاهش اشتها
 • کاهش اسید معده
 • افزایش انرژی
 • جلوگیری از پوکی استخوان

شیر قهوه ESL

6 عدد در شیرینک (حجم 955 سی سی)
12 عدد در شیرینک (حجم 200 سی سی)
45 روز ماندگاری در یخچال

پرسش های متداول

در فرایند تولید شیرهای ESL کاله، برای از بین بردن میکروب‌های بیماری‌زا و کم کردن بار میکروبی، شیر تحت فرایند سیستم‌های غیرحرارتی (میکروفیلتر) و همچنین فرایند حرارتی (با بخار) قرار گرفته و سپس تحت شرایط بهداشتی شدید بسته‌بندی می‌گردد.

خیر، هیچ گونه مواد نگهدارنده در شیرهای ESL کاله استفاده نمی‌شود. دلیل ماندگاری بیشتر، صرفا به دلیل فرایند تولید ESL است.

این محصول باید در دمای یخچال (دمای کمتر از 8 درجه سانتی گراد) نگهداری شود و پس از باز شدن درب بطری حداکثر تا 3 روز مصرف شود.

 • در شیر قهوه ESL کاله از با‌کیفیت‌ترین شیرها (شیر گرید A با کمترین بار میکروبی) استفاده می‌شود.
 • ماندگاری آن طولانی‌تر از رقباست.
 •  به دلیل استفاده از مرغوب‌ترین قهوه، عطر و طعم واقعی دارد.
شیر قهوه esl

شیر قهوه پاکتی

12 عدد در شیرینک
بسته‌بندی تتراپک
6 ماه ماندگاری
پس از باز شدن، حداکثر تا 3 روز قابل نگهداری در یخچال
شیر قهوه تتراپک

پرسش های متداول

برای تولید شیر فرادما عملیات استرلیزه کردن صورت می‌گیرد، یعنی شیر در دمای 138 درجه سانتی‌گراد به مدت 3 ثانیه حرارت داده می‌شود، بنابراین همه میکروب‌های شیر از بین می‌روند. برای نگهداری شیر فرادما از پاکت‌های شرکت سوئدی تتراپک استفاده می‌شود.

خیر، دلیل مدت زمان نگهداری بیشتر شیر قهوه پاکتی فرادمای کاله فرایند استرلیزه و پاکت‌های مخصوص می‌باشد و هیچ ماده نگهدارنده‌ای در آن استفاده نشده است.

تا قبل از باز کردن درب محصول می‌توان به مدت 6 ماه محصول را بیرون از یخچال نگهداری کرد ولی به محض باز شدن درب باید در دمای یخچال (دمای 8 درجه سانتی‌گراد) نگهداری شود و حداکثر تا مدت 3 روز مصرف گردد.

 • در شیر قهوه فرادمای کاله از باکیفیت‌ترین شیرها (شیر گرید A با کمترین بار میکروبی) استفاده می‌شود.
 • عطر و طعم واقعی قهوه به دلیل استفاده از مرغوب‌ترین قهوه
خواص قهوه اسپرسو

خواص قهوه اسپرسو که باید بدانید – ۱۳ فایده شگفت انگیز و خاص

اسپرسو اثراتی بیشتر از آنچه بتوانید تصور کنید روی ذهن و بدن می‌گذارد. در این مقاله با مهم‌ترین خواص قهوه اسپرسو آشنا می‌شوید.

2 مارس، 2024
انواع قهوه اسپرسو

انواع قهوه اسپرسو – معرفی کامل ۱۵ نوع مختلف

اگر می‌خواهید با انواع قهوه اسپرسو آشنا شوید و روش تهیه هرکدام را یاد بگیرید، در این مقاله ۱۵ نوشیدنی مختلف را معرفی کرده‌ایم.

2 مارس، 2024
انواع قهوه

انواع قهوه و تفاوت های آن ها – هر آنچه باید بدانید

در این مقاله شما را با انواع قهوه آشنا می‌کنیم: از انواع دانه‌ها گرفته تا نوشیدنی‌ها و اثری که میزان برشتگی بر عطر و طعم قهوه می‌گذارد.

2 مارس، 2024
خواص پودر کاکائو

خواص کاکائو چیست؟ – ۱۲ خاصیت کم نظیر برای سلامتی و بدن

کاکائو و مشتقات آن از خوراکی‌های محبوب جهان هستند. خواص کاکائو که به آن اشاره می‌کنیم، دلیل بهتری از طعم برای مصرف کاکائو به ما می‌دهد.

2 مارس، 2024
مضرات قهوه چیست

مضرات قهوه چیست و مصرف زیاد آن چه عواقبی دارد؟

قهوه به همان اندازه که دلچسب و مفید است، مشکلاتی نیز به همراه می‌آورد. در این مقاله به صورت کامل از این می‌گوییم که مضرات قهوه چیست.

2 مارس، 2024
قهوه اسپرسو چیست

قهوه اسپرسو چیست؟ – هر آنچه باید بدانید

می‌خواهید بدانید که از نگاه ایتالیایی‌ها، قهوه اسپرسو چیست و چطور تهیه می‌شود؟ از تاریخچه اسپرسو تا طرز تهیه‌اش را در این مقاله خواهید یافت.

2 مارس، 2024
خواص قهوه چیست

خواص قهوه چیست؟ – ۱۵ خاصیت و فایده کم نظیر که باید بدانید

قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که مزایای فراوان برای سلامتی بدن دارد. در این مقاله مهم‌ترین خواص قهوه را با یکدیگر مرور می‌کنیم

2 مارس، 2024
قهوه چیست

قهوه چیست ؟ – از تاریخچه تا نوشیدنی ها، مزایا و معایب

در این مطلب یاد می‌گیریم که انواع قهوه چیست و ترکیبات هریک را بررسی می‌کنیم. همچنین، تفاوت قهوه عربیکا و روبوستا را نیز توضیح می‌دهیم.

2 مارس، 2024