طرز تهیه اسموتی کفیر میوه‌ای

با ترکیب انواع سبزیجات و میوه‌ها می‌توانید اسموتی سبزیجات یا اسموتی میوه و با استفاده از نوشیدنی کفیر می‌توانید اسموتی کفیر درست کنید.

طرز تهیه شربت پرتقال طبیعی و خوشرنگ

شربت پرتقال یک میان وعده فوری و خوشمزه است که حسابی در لحظه می‌‍تواند سرحال‌تان بیاورد. شاید آماده کردن آب پرتقال هر روز کمی برایتان سخت باشد.

طرز تهیه چند اسموتی نارنگی

اسموتی یک نوشیدنی تابستانی است، اما در اولین روزهای پاییز، زمانیکه هنوز مرز تابستان و پاییز مشخص نیست، درست کردن و نوشیدن اسموتی نارنگی نقطه پیوند تابستان

طرز تهیه چند اسموتی با کفیر

اسموتی با کفیر یک صبحانه عالی و خوشمزه برای یک روز پر انرژی است. نوشیدنی‌­های زیر سرشار از ویتامین، پروتئین و آنتی اکسیدان است و شکر ندارد.

طرز تهیه سه مدل اسموتی با نارنگی

در اولین روزهای پاییز، زمانیکه هنوز مرز تابستان و پاییز مشخص نیست، درست کردن و نوشیدن اسموتی با نارنگی نقطه پیوند تابستان و روزهای خنک پیش رو است.

طرز تهیه اسموتی ورزشی سیب و دارچین

طرز تهیه اسموتی ورزشی سیب و دارچین را بخوانید و بعد از آماده کردن و نوشیدنش برای انجام تمرین‌های ورزشی‌تان آماده شوید. این نوشیدنی به عضلاتتان قدرت می‌دهد.

طرز تهیه آب آلوورا خانگی و طبیعی

آب آلوورا از برگ‌های گیاه آلوورا گرفته می‌شود و برخلاف فرآیند کشیدن عصاره این گیاه، آب آلوورا به راحتی با له کردن و خرد کردن برگ‌ها به دست می‌آید.

در حال بارگذاری...