طرز تهیه نان موزی خوشمزه با خامه ترش

استفاده از خامه ترش کمک می‌کند تا نان بافتی نرم و سبک داشته باشد و به‌قول معروف «در دهان آب شود». طرز تهیه نان موزی خوشمزه و لطیف را بخوانید.

طرز تهیه کیک کاراملی با کره بادام زمینی

طعم شکلات تلخ و شکلات اسنیکرز همراه با طعم بادام زمینی، این کیک کاراملی با کره بادام زمینی را به یکی از محبوب‌ترین کیک‌های عصرانه تبدیل کرده است.

طرز تهیه کیک هویج و دارچین خانگی سه لایه

اگر می‌خواهید یک کیک مجلسی را در خانه تهیه کنید، این مطلب را تا انتها بخوانید و کیک هویج و دارچین خانگی تان را به شیوه قنادهای حرفه‌ای آماده کنید.

طرز تهیه کیک فندقی شکلاتی ساده و خوشمزه

کیک شکلاتی با اینکه همه جوره‌اش خوشمزه است، هر بار در ترکیبی‌ جدید با مواد خوش‌طعم ما را غافلگیر می‌کند. این دفعه نوبت کیک شکلاتی فندقی است!

طرز تهیه چیزکیک دیابتی خوشمزه و ساده

در این دستور تهیه یک چیزکیک دیابتی ؛ دسر رژیمی و ساده را به شما آموزش می‌دهیم. در این دستور از ژله با طعم مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

طرز تهیه یک کیک تخم مرغی

اگر در یخچالتان تنها یک تخم‌مرغ باقی مانده، از درست کردن کیک عصرانه ناامید نشوید. ما طرز تهیه کیک یک تخم مرغی خوشمزه و حرفه‌ای را به شما آموزش می‌دهیم.

طرز تهیه کیک اسفنجی ساده و حرفه‌ای

اگر می‌خواهید یک کیک فوری و خوشمزه را درست کنید، طرز تهیه کیک اسفنجی را در ادامه مطلب بخوانید و بعد از آماده شدن، آن را به شکل دلخواهتان تزیین و سرو کنید.