طرز تهیه کیک وگان شکلاتی بدون گلوتن

اینبار طرز تهیه کیک وگان خوشمزه با روکش شکلاتی را برایتان آورده‌ایم. این کیک گیاهی فاقد هرگونه شیر، شکر، تخم مرغ و گلوتن است.

طرز تهیه کاپ کیک میوه ای

اینبار روشی آسان برای تهیه کاپ کیک میوه ای را برایتان آماده کرده‌ایم. کیک‌هایی کوچک که تکه‌های شکلات و زنجبیل شکلات بافت خوشایندی را برایشان ایجاد کرده.

طرز تهیه کیک خرمالو و سیب پاییزی و خانگی

کیک سیب و خرمالو طعمی ملایم و شیرینی دلپذیری دارد که آن را از خرمالو می‌گیرد. این کیک پاییزی و خانگی را امتحان کنید و در مهمانی‌هایتان سرو کنید.

طرز تهیه چیزکیک کدو حلوایی همراه ویدیو

تا به حال طرز تهیه انواع و اقسام چیز کیک با روش‌ها و طعم‌های مختلف را به شما آموزش دادیم. در این مقاله می‌خواهیم طرز تهیه چیزکیک کدو حلوایی را به شما

طرز تهیه کیک چای مخصوص و خوشمزه

کیک چای، کیکی خوشمزه است که برای تهیه آ« احتیاجی به شیر ندارید و می‌توانید به سادگی آن را با چای درست کنید پس در ادامه طرز تهیه این کیک ساده را بخوانید.

طرز تهیه چیزکیک کیوی بدون نیاز به پ‍خت

چیزکیک کیوی را در قالب‌های کوچک گرد درست می‌کنیم تا کالری آن‌ها زیاد نشده و شما هم که کالری روزانه مصرفی‌تان را می‌شمارید بتوانید از طعم عالی آن لذت ببرید.

طرز تهیه چیزکیک هندوانه خوشمزه خانگی

چیز کیک دسری است که هم با فر و هم به صورت یخچالی می‌توانید آن را تهیه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا طرز تهیه چیزکیک هندوانه مخصوص شب یلدا را بخوانید.