اشترودل پپرونی
2 نفر
آسان
کمتر از 30 دقیقه
30 تا 60 دقیقه

طرز تهیه اشترودل پپرونی خوشمزه در خانه همراه با ویدیو

0,0 rating
1609 بازدید

اشترودل یک غذای خوشمزه اتریشی است که به مرور زمان تهیه و مصرف آن در کل دنیا رایج شده است. اشترودل‌‌ها با توجه به موادی که در تهیه آن‌ها استفاده می‌شود دو نوع شور و شیرین دارند که اشترودل پپرونی جز دسته غذاهای شور به حساب می‌آید. تهیه خمیر این غذا ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد اما اگر از خمیر آماده هزارلا استفاده کنید، می‌توانید در کمتر از یک ساعت اشترودل پپرونی خوشمزه‌ای در خانه برای شام یا ناهار خود تهیه کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا طرز تهیه این اشترودل خوشمزه را با محصولات کاله مرحله به مرحله همراه با ویدیو به شما آموزش دهیم.

پیش غذا
تعداد نفرات 2 نفر
درجه سختی آسان
زمان آماده سازی کمتر از 30 دقیقه
زمان پخت 30 تا 60 دقیقه

مواد لازم برای تهیه اشترودل پپرونی در خانه

خمیر هزارلا پمینا خرید آنلاین یک بسته
سس گوجه فرنگی تند کاله خرید آنلاین سه قاشق غذاخوری
پپرونی سولیکو خرید آنلاین به مقدار لازم
پنیر پیتزا ایتالیایی کاله خرید آنلاین 100 گرم
تخم مرغ یک عدد
خمیر هزارلا پمینا خرید آنلاین یک بسته
سس گوجه فرنگی تند کاله خرید آنلاین سه قاشق غذاخوری
پپرونی سولیکو خرید آنلاین به مقدار لازم
پنیر پیتزا ایتالیایی کاله خرید آنلاین 100 گرم
تخم مرغ یک عدد

طرز تهیه اشترودل پپرونی خوشمزه در خانه

مرحله اول

اشترودل یک غذای اصالتا اتریشی است که به مرور با طعم دلنشین و طرز تهیه راحتش در تمام دنیا محبوب شده و به روش‌های متفاوت پخت و سرو می‌شود. پیش از این مراحل تهیه اشترودل مرغ و قارچ و اشترودل گوشت و پیاز را به شما آموزش داده‌ایم اما امروز نوبت تهیه این غذا با فیلینگ متفاوت است.

برای تهیه اشترودل پپرونی ابتدا باید خمیر هزارلا را در دمای محیط قرار دهید تا به آرامی نرم شود. سپس خمیر را از بسته بندی خارج کرده و آن را روی سطح کارتان باز کنید. حالا خمیر هزارلا را با چاقو از وسط به دو نیم تقسیم کنید.

مرحله دوم

سه قاشق غذاخوری سس گوجه فرنگی تند را روی خمیر بزیرید و با قلمو قسمت میانی خمیر را کاملا از سس بپوشانید اما دو طرف آن را تمیز نگه دارید. سپس به مقدار لازم از پپرونی‌های بسته‌بندی شده سولیکو به خمیر اضافه کنید.

مرحله سوم

حالا با چاقو دو طرف خمیر هزارلای پیراشکی خود را به صورت رشته‌ای در اندازه سه سانتی‌متر برش دهید. این کار را از بالا به پایین برای دو طرف خمیر پیراشکی انجام دهید.

مرحله چهارم

سپس برای طعمی پنیری و لذیذ 100 گرم پنیر پیتزا رنده شده روی پپرونی‌ها بریزید و به آرامی رشته‌های خمیر هزارلا را روی مواد قرار دهید تا کاملا سطح آن پوشیده شود. بعد از انجام تمام این مراحل برای هر دو قسمت خمیر هزارلا باید دو عدد اشترودل پپرونی داشته باشید.

مرحله پنجم

یک عدد تخم‌مرغ را هم بزنید و با قلمو روی خمیر اشترودل‌ها را به آن آغشته کنید تا پس از پخت رنگ طلایی و چشم‌نوازی داشته باشند. سپس اشترودل‌های خود را به مدت 40 دقیقه با حرارت 180 درجه سانتی‌گراد در فر قرار دهید تا خوب پخته شوند. اشترودل پپرونی شما آماده است و می‌توانید آن را با یک لیوان نوشابه لاکی‌دو خنک نوش جان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.