دسر گرانولا
۲ نفر
آسان
کمتر از 30 دقیقه
کمتر از 30 دقیقه

طرز تهیه دسر گرانولا با ماست لاکتیویا

5,0 rating based on 1 rating
5,0 | 0 دیدگاه | 1 بازخورد
7004 بازدید

گرانولا می‌تواند یک صبحانه کامل باشد، اما کسانی که دغدغه اضافه وزن و شمردن کالری‌های مصرفی روزانه را ندارند، می‌توانند این ترکیب سالم و غنی را به عنوان دسر مصرف کنند. دسر گرانولا که ماست سرشار از باکتری‌های پروبیوتیک، جو دوسر، مغزها و عسل اصلی‌ترین مواد ترکیب شده در آن هستند، گرچه شیرین و پر کالری است، اما خاصیت غذایی بالایی دارد و می‌تواند یک میان‌وعده کامل برای کودکان باشد.

محققان ایرانی می‌گویند نیمی از مردم کشورمان به بیماری‌های دستگاه گوارش دچارند و زنان، بیشتر از ناراحتی‌های مربوط به معده و روده شکایت می‌کنند. از سوی دیگر، پزشکان معتقدند که با وارد کردن باکتری‌های پروبیوتیک مفید به بدن، می‌توان به حفظ سلامت دستگاه گوارش کمک کرد و در عین حال، سیستم ایمنی بدن را هم تقویت کرد.

همین دلایل کافی است تا در این مطلب، طرز تهیه دسری برای تنظیم فعالیت دستگاه گوارش را به شما پیشنهاد کنیم. این دسر که با گرانولای سرشار از فیبر و مواد مغذی تهیه می‌شود، می‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز روزانه شما را تامین کند و در عین حال شما را از مشکلاتی مانند نفخ، یبوست و سوءهاضمه نجات دهد.

دسر
تعداد نفرات ۲ نفر
درجه سختی آسان
زمان آماده سازی کمتر از 30 دقیقه
زمان پخت کمتر از 30 دقیقه

مواد لازم برای تهیه دسر گرانولا و ماست

  • ماست لاکتیویا خرید آنلاین یک فنجان
  • گرانولا نصف فنجان
  • میوه خشک ریز شده یک قاشق غذاخوری
  • چهار مغز خرد شده یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه دسر گرانولا برای تنظیم دستگاه گوارش

برای ساختن این دسر، کافی است یک فنجان ماست لاکتیویا را با گرانولا مخلوط کنید و به این ترکیب مقداری میوه خشک و مغزهای دلخواهتان هم اضافه کنید.

ماست لاکتیویا، وقتی با مغزهای فراوان و جو دو سر سرشار از فیبر ترکیب می‌شود، می‌تواند تنظیم شدن فعالیت دستگاه گوارش شما را تضمین کند.

البته فراموش نکنید که تنها با یک وعده مصرف چنین دسری نمی‌توانید همه مشکلات مربوط به معده و روده خود را برطرف کنید و برای تاثیر گرفتن دستگاه گوارش‌تان از فیبر و پروبیوتیک موجود از آن، باید ۱۴ روز به مصرف این ترکیب ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.