میلک شیک انرژی زا
۲ نفر
آسان
کمتر از 30 دقیقه
کمتر از 30 دقیقه
869 بازدید

طرز تهیه میلک شیک انرژی زا در خانه

خیلی وقت‌ها تصمیم‌گیری درمورد تهیه یک خوراکی یا نوشیدنی از فروشگاه یا درست کردن آن در خانه تبدیل به یک انتخاب سخت می‌شود؛ چون هرکدام خوبی‌ها و بدی‌هایی خودشان را دارند. این موضوع در مورد نوشیدنی‌های انرژی‌زایی که اغلب آن‌ها را با نام‌های تجاری مختلف در بازار می‌شناسیم هم صادق است. اما نظرتان درباره درست کردن یک میلک شیک انرژی زا سالم و بدون قند افزودنی و کافئین در خانه چیست؟ نوشیدنی انرژی‌زایی که انرژی شما را در طول روز، به خصوص در بعد از ظهرهای طولانی کاری حفظ یا شما را برای یک فعالیت جسمانی در زمین ورزش یا باشگاه آماده کند.

موز یک عدد
بادام یک چهارم فنجان
کره بادام زمینی دو قاشق غذاخوری
پودر پروتوئین وِی (با کیفیت و کم ‌شکر) یک اسکوپ
ماست ایسلندی کاله خرید آنلاین نصف فنجان
تخم کتان: (آسیاب شده) یک قاشق غذاخوری
شیر غنی شده کاله یا شیر بادام خرید آنلاین یک فنجان

میلک شیک‌ یکی از معروف‌ترین نوشیدنی‌های آمریکایی است، سرد سرو می‌شود، طعم‌های مختلف دارد و نوشیدن آن آسان است. شیک پروتئینی که در این مطلب معرفی می‌کنیم یک نوشیدنی انرژی‌زای بسیار لذیذ است و طرز تهیه ساده‌ای دارد. برای درست کردن این شیک، مثل هر شیک دیگری کافیست تمام مواد را با هم داخل مخلوط کن بریزید. بهتر است اول شیر را بریزید تا مواد سریع‌تر مخلوط شوند. اگر از شیر گاو برای درست کردن این شیک استفاده می‌کنید بهتر است از شیرغنی شده استفاده کنید، اما توصیه ما این است که از شیر پر چرب استفاده نکنید.

میلک شیر انرژی‌زای شما بهتر است نه خیلی سفت و نه خیلی آبکی باشد. برای همین مراقب تنظیمات دستگاه مخلوط‌ کن و مدت زمانی که مواد مخلوط می‌شوند باشید.

میلک شیک انرژی زا را یک ساعت قبل از ورزش داخل یک لیوان بزرگ که از قبل در فریزر قرار داده‌اید و سرد شده است بریزید و به استقبال یک صبح یا بعد از ظهر پر انرژی بروید.

دیدگاه ها
افزودن دیدگاه جدید + دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.