طرز تهیه ساندویچ سرد ژامبون سالامی با پنیر موزارلا

طرز تهیه ساندویچ سرد سالامی
آسان
۲ نفر
آماده سازی
کمتر از 30 دقیقه
پخت
کمتر از 30 دقیقه

سالامی از آن فرآورده‌های گوشتی است که بی‌شک همگی آن را دوست دارند. حتی فکر کردن به آن و عطر خوشش هرکسی را به اشتها می‌آورد. اینطور نیست؟ حالا در کنار این طعم دوست‌داشتنی، سلیقه ایتالیایی‌ها را برای آفریدن طعم‌های بی‌نظیر در نظر بگیرید. قطعا نتیجه آن یک ساندویچ فوق‌العاده است. طرز تهیه ساندویچ سرد سالامی پیچیدگی خاصی ندارد و بیشتر از چند دقیقه از شما زمان نمی‌گیرد، اما لذت چشیدن یک طعم ایتالیایی را به شما می‌دهد و می‌تواند یک وعده غذایی خوشمزه را برای شما بسازد. در این دستور چیزی که خیلی اهمیت دارد، تازه بودن روغن زیتون است، پس حسابی حواس‌تان را جمع کنید.

مواد لازم برای تهیه ساندویچ سرد ژامبون سالامی

  • نان باگتیک عدد
  • روغن زیتون تازهیک قاشق غذاخوری
  • پنیر موزارلاچهار برش ضخیم
  • فلفل قرمز کبابینصف فنجان
  • سالامی۱۲ گرم
  • ریحان تازهچند برگ
  • نمک و فلفلبه مقدار لازم

طرز تهیه ساندویچ سرد ژامبون سالامی

مرحله اول

اولین قدم در تهیه سرد ژامبون سالامی این است که نان باگت را روی صفحه آشپزی یا کاغذ روغنی قرار دهید با نوک یک چاقو تیز، یک برش عمودی در قسمت میانی آن ایجاد کنید. سپس پشت و روی نان را به‌خوبی به روغن زیتون تازه آغشته کنید.

مرحله دوم

ابتدا برش‌های موزارلا را در نان بچینید و مقداری نمک اضافه کنید. سپس فلفل‌های قرمز و سالامی را روی پنیر قرار دهید، حالا نوبت ریحان‌های تازه است.

مرحله سوم

نان ساندویچ را داخل کاغذ روغنی به خوبی بپیچید و سپس آن را از وسط برش دهید تا نان به دو قسمت تقسیم شود. خیلی مهم است که نان را محکم داخل کاغذ پیچیده باشید تا هنگام برش باز نشود یا مواد آن بیرون نریزد. اگر اهل خوردن غذاهای تند هستید، می‌توانید این ساندویچ را با سس تند محبوبتان سرو کنید.

حالا ساندویچ سرد ژامبون سالامی شما آماده است. می‌توانید آن را بعد از کاغذپیچی درست در لحظه سرو کنید یا تا 24 ساعت داخل یخچال نگه‌دارید.

دیدگاه ها