طرز تهیه کرم قهوه برای داخل انواع تارت

طرز تهیه کرم قهوه برای داخل تارت
آسان
آماده سازی
کمتر از 30 دقیقه
پخت
کمتر از 30 دقیقه

کرم قهوه یکی از دسرهای شیرین و لذیذ است در قنادی‌ها برای داخل تارت استفاده می‌شود. این کرم تارت را خوش‌طعم‌تر و دلچسب‌تر می‌کند بنابراین اگر دوست دارید طعم و بوی قهوه را در دسری شیرین و دلچسب تجربه کنید، کرم قهوه داخل تارت یک گزینه عالی است. همراه ما باشید تا طرز تهیه کرم قهوه برای داخل تارت را با جزییات مرور کنیم. قبلا در کتاب کاله طرز تهیه انواع سس و کرم مناسب برای استفاده به عنوان روکش کیک و تارت را مرور کرده بودیم که از جمله مهمترین و جذاب‌ترین آن‌ها می‌توانید طرز تهیه سس براق فرانسوی و طرز تهیه سس کاتلا را هم بخوانید.

مواد لازم برای تهیه کرم قهوه برای تارت

  • شکلات شیری سوربن ۱۴۵ گرم
  • خامه پاستوریزه کاله ۱۳۵ گرم
  • شیر کم چرب کاله ۲۵ گرم
  • پودر قهوه ۷ گرم
  • گلوکز ۱۸ گرم
  • ژلاتین مس ۱۶ گرم

طرز تهیه کرم قهوه برای تارت

ترکیب مواد برای تهیه کرم

مخلوط کردن مواد برای کرم قهوه

اولین مرحله از طرز تهیه کرم قهوه این است که خامه، شیر و پودر قهوه را روی اجاق گاز بگذارید تا به جوش بیاید و بعد از روی حرارت بردارید سپس در نهایت ژلاتین مس را اضافه کنید و پس از حل شدن ژلاتین، بلافاصه شکلات‌ها را اضافه کنید.

بلندر مواد با هم

بلندر کردن مواد کرم قهوه

حالا و در این مرحله از طرز تهیه کرم قهوه مناسب داخل تارت نوبت آن رسیده است که مواد را به مدت ۲ دقیقه استراحت دهید بعد آن‌ها را بلندر کنید تا امولسیفای شود.

نکات تکمیلی برای تهیه کرم و دسر مناسب کیک و تارت

همان‌طور که بالا هم اشاره کردیم کرم قهوه یکی از مناسب‌ترین کرم‌ها برای داخل تارت است. بنابراین کافی است خمیر تارت را آماده کنید و بعد در فر بپزید و بعدا از این کرم برای داخل تارت استفاده کنید. طرز تهیه خمیر تارت را می‌توانید با جزییات کامل در کتاب کاله بخوانید.

اما یادتان باشد که این کرم می‌تواند طعم و مزه خوبی را به پنکیک‌های شما اضافه کنید پس ابتدا طرز تهیه انواع پنکیک را در کتاب کاله بخوانید بعد خودتان و عزیزانتان را به کسب یک تجربه جدید از پنکیک مهمان کنید.

دیدگاه ها