طرز تهیه سوپ جو و نخود

سوپ از پیش‌غذاهای کامل و مقوی است که با اضافه کردن حبوبات به سوپ غذایی سودمند و سبک خواهیم داشت پس در ادامه طرز تهیه سوپ جو و نخود را بخوانید.

طرز تهیه سوپ سرد تابستانی

اگر در روزهای گرم هوس سوپ خوردن کرده‌اید یا آشپز ماهری نیستید و وقت کافی برای پخت و پز هم ندارید، سوپ سرد را امتحان کنید.

طرز تهیه سوپ خامه به دو روش

برای تهیه سوپ خامه و نیوکی نیازی نیست به ایتالیا سفر کنید.یک بسته نوکی بخرید و با دستور پختی که نوشته‌ایم این سوپ خاص و خوشمزه را آماده کنید.

طرز تهیه سوپ قارچ رستورانی

سوپ قارچ و خامه یکی از انواع سوپ‌های مجلسی است که در میهمانی‌ها و رستوران‌های خاص سرو می‌شود.در ادامه طرزتهیه سوپ قارچ رستورانی و خوشمزه را بخوانید.

طرز تهیه سوپ سیرابی مجلسی به روش یونانی‌ها

ترکیه‌ای‌ها به سوپ سیرابی ، اِشکِمبه چورباسی می‌گویند و یونانی‌ها نامش را اِسکمبی اَوگولِمونو گذاشته‌اند. یعنی سوپی که با تخم مرغ و آب‌لیمو طعم‌دار شده است. سس مخصوص لیمو و تخم مرغ یا همان اَوگولِمونو سس خاص آشپزی یونانی است و …

طرز تهیه سوپ اسفناج

در این مطلب یک راه برای اضافه کردن اسفناج به سبد غذایی کودک را به شما آموزش می‌دهیم. طرز تهیه سوپ ساده اسفناج را بخوانید.

طرز تهیه سوپ تره فرنگی با سیب زمینی

برای جبران کم‌آبی بدنتان در روزهای گرم سراغ سوپ تره فرنگی و خامه ترش بروید. این سوپ ساده، نیاز بدنتان به بسیاری از ویتامین‌ها را تامین می‌کند.

طرز تهیه سوپ پای مرغ

در فیلیپین، کره، چین، افریقا و امریکا غذاهای خوشمزه‌ای با پای مرغ درست می‌کنند. از پای مرغ در انواع سوپ، نودل و غذاهای متنوع دیگر استفاده می‌شود. از دلایلی اصلی مصرف آن در غذاها، ارزش تغذیه‌ای بالای آن است. پای …