۲۰ نفر
آسان
کمتر از 30 دقیقه
کمتر از 30 دقیقه

طرز تهیه دسر مالاگا

0,0 rating
2860 بازدید

عدازظهر یک روز خوب را می‌توان با یک شیرینی یا دسر خوشمزه بهتر از هر زمان دیگری سپری کرد. برای امروز، طرز تهیه دسر مالاگا با شکلات اسلب توت‌فرنگی سوربن و خامه قنادی سولیانو کاله را برایتان تدارک دیده‌ایم.

دسر
تعداد نفرات ۲۰ نفر
درجه سختی آسان
زمان آماده سازی کمتر از 30 دقیقه
زمان پخت کمتر از 30 دقیقه

مواد لازم برای تهیه دسر مالاگا

  • سفیده تخم مرغ ۳۰۰ گرم
  • پودر شکر ۳۰۰ گرم
  • آرد ۹۰ گرم
  • شکلات اسلب توت فرنگی سوربن ۱۵۰ گرم
  • خامه قنادی سولیانو کاله ۵۰۰ گرم
  • توت فرنگی ۱۰ عدد

طرز تهیه دسر مالاگا

مرحله اول

ابتدا سفیده تخم مرغ را با دستگاه میزنیم تا پف کند و بعد از ۵ دقیقه خاک قند را اضافه می کنیم و بعد از ۱۵ دقیقه که دستگاه با دور تند کار کرد، شکلات سوربن را رنده کرده و به آرد اضافه می کنیم. سفیده وخاک قند را از دستگاه بیرون آورده  و آرد وشکلات را به سفیده اضافه میکنیم ترجیحا با دست مخلوط کنید و رنگ خوراکی دلخواه را اضافه می‌کنیم.

مرحله دوم

تمام مواد را داخل یک سینی بزرگ ریخته و با لیسک آن را به صورت مستقیم صاف می‌کنیم (به شکل رولت). در فر را باز نمایید آن را داخل فر با دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد به مدت ۱۵ دقیقه قرار میدهیم و بعد بیرون آورده و حدود ۱۵ دقیقه اجازه می‌دهیم خنک شود. سپس با خامه قنادی سولیانو کاله آن را روکش میکنیم و بعد آن را شبیه رولت پیچ می‌دهیم.

سپس سینی را داخل فریزر قرار میدهیم و بعد از یک ساعت از فریزر بیرون آورده و به صورت دلخواه برش می‌زنیم. برای تزیین هم می‌توانید از توت فرنگی، موز یا آناناس استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.