طرز تهیه کیک بستنی اورئو
آسان
30 تا 60 دقیقه
بیشتر از 90دقیقه
858 بازدید

طرز تهیه کیک بستنی اورئو

یکی از خوشمزه‌ترین بیسکوییت‌های دنیا در کنار بستنی وانیلی! معرکه خواهد شد. با طرز تهیه کیک بستنی ارئو با ما همراه باشید. بیسکوییت اورئو در طعم‌های شکلاتی، توت فرنگی، آلبالویی و پرتغالی تولید می‌شود. ما برای تهیه این دسر از طعم وانیلی استفاده کردیم.

بیسکوییت اورئو (خرد شده) چهار فنجان
کره ذوب شده سه قاشق غذاخوری
بستنی وانیلی کاله نرم و لطیف دو لیتر
خامه قنادی کاله ۵۰۰ گرم
بیسکوییت اورئو چهار عدد
عصاره بادام یک قاشق چای‌خوری
سس شکلات سوربن نصف فنجان

مرحله اول

داخل یک کاسه بزرگ بیسکوییت‌ها را خرد کرده و سپس با کره ترکیب کنید.

مرحله دوم

حالا مخلوط کره و بیسکوییت را ته یک ظرف بریزید و به وسیله پشت یک قاشق خوب فشرده کنید تا بافت آن منسجم شود. می‌توانید برای این کار از کف یک لیوان استفاده کنید.

مرحله سوم

بعد از آنکه بافت بیسکوییت‌ها منسجم شد، آنها را روی یک ظرف دیگر برگردانید. داخل یک مخلوط‌کن، بستنی و حدود سه‌چهارم خامه قنادی را با هم ترکیب کنید.

مرحله چهارم

سه عدد از بیسکوییت‌ها را داخل مخلوط‌کن ریخته و تا جایی که می‌توانید میکس کنید. حالا مخلوط بستنی را به بیسکوییت اضافه کنید. عصاره بادام را هم اضافه کنید و خوب هم بزنید تا ترکیب نسبتا یکدستی ایجاد شود.

مرحله پنجم

یک لایه سس شکلات روی مخلوط بیسکوییتی بریزید. حالا بستنی را داخل همان قالبی که بیسکوییت‌ها را در آن فشرده کردید، ریخته و پس از آنکه فورم ظرف را گرفتند، در سینی دیگری برگردانید.

مرحله ششم

بستنی را روی لایه بیسکوییتی قرار دهید. دسر شما تقریبا آماده است. کافی است با خامه روی دسر را تزیین کنید. بیسکوییت باقی‌مانده را هم به عنوان تزیین روی دسر قرار دهید. دسر را به مدت یک تا دو ساعت داخل یخچال قرار دهید. سپس سرو کنید. نوش جان!

دیدگاه ها
افزودن دیدگاه جدید + دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.